Image
CdT Management Board

 

Prevoditeljskim centrom upravlja Upravni odbor. Svakodnevne djelatnosti Centra obavljaju zaposlenici u Luksemburgu pod rukovodstvom direktora.

U Upravnom odboru Centra zastupljene su države članice EU-a, Europska komisija i većina klijenata Centra, a sastoji se od punopravnih članova i zamjenika članova:

Nakon imenovanja u Upravni odbor članovi moraju predati izjavu o interesima u skladu s politikom Centra koja se odnosi na sprječavanje sukoba interesa i upravljanje njima. Svrha je te izjave utvrditi bilo kakve potencijalne ili postojeće sukobe interesa bilo kojeg člana u pogledu njihova članstva u Upravnom odboru i omogućiti Centru poduzimanje odgovarajućih mjera kad je to potrebno.

Životopisima članova Upravnog odbora možete pristupiti putem sučelja za pretraživanje u nastavku:

Agencija Europske unije za azil

Anis Cassar
Full member
Chiara Petrolito
Alternate member

Agencija Europske unije za kibersigurnost

Juhan Lepassaar
Full member

Agencija Europske unije za osposobljavanje u području izvršavanja zakonodavstva

Roeland Woldhuis
Full member
Maria Molina-Sierra
Alternate member

Agencija Europske unije za suradnju tijela za izvršavanje zakonodavstva

Dietrich Neumann
Full member
Thibault de Maignas
Alternate member

Agencija Europske unije za suradnju u kaznenom pravosuđu

Eszter Karoliny
Full member

Agencija Europske unije za svemirski program

Patrick Hamilton
Full member

Agencija Europske unije za temeljna prava

Nicole Romain
Full member
Michail Beis
Alternate member

Agencija Europske unije za željeznice

Anna Gigantino
Full member
Salvatore Ricotta
Alternate member

Agencija za europsku graničnu i obalnu stražu

Guillaume de Roquigny-Iragne
Full member
Miguel Pereira
Alternate member

Europska agencija za kontrolu ribarstva

Niall McHale
Full member
Rieke Arndt
Alternate member

Europska agencija za pomorsku sigurnost

Dominika Lempicka-Fichter
Full member

Europska agencija za sigurnost hrane

James Ramsey
Full member
Alessandra Fantini
Alternate member

Europska agencija za sigurnost i zdravlje na radu

Andrew Smith
Full member
Mónika Azaola
Alternate member

Europska izvršna agencija za istraživanje

Marcus Angioni
Full member

Europska izvršna agencija za klimu, infrastrukturu i okoliš

Marcus Angioni
Full member

Europska izvršna agencija za obrazovanje i kulturu

Marcus Angioni
Full member

Europska izvršna agencija za zdravlje i digitalno gospodarstvo

Marcus Angioni
Full member

Europska zaklada za osposobljavanje

Erja Kaikkonen
Full member
Cécile Beelaerts
Full member

Europska zaklada za poboljšanje životnih i radnih uvjeta

Mary McCaughey
Full member
Hilary O'Donoghue
Alternate member

Europski centar za praćenje droga i ovisnosti o drogama

Rosemary de Sousa
Full member
Marie-Christine Ashby
Alternate member

Europski centar za razvoj strukovnog osposobljavanja

Corinna Frey
Full member
Stéphanie Wehrheim
Alternate member

Europski centar za sprečavanje i kontrolu bolesti

Karen Aimard
Full member
Antje Daume
Alternate member

Europski institut za inovacije i tehnologiju

Tzvetan Zafirov
Full member
Alice Fišer
Alternate member

Europski institut za ravnopravnost spolova

Jane Shreckengost
Full member

Izvršna agencija za Europsko vijeće za inovacije i MSP-ove

Marcus Angioni
Full member

Ured Europske unije za intelektualno vlasništvo

Andrea di Carlo
Full member
Inge Buffolo
Alternate member

Ured europskog javnog tužitelja

Olivier Ramsayer
Full member
Gianluca Dianese
Alternate member

Ured Zajednice za biljne sorte

Francesco Mattina
Full member

Zajedničko poduzeće za europsku željeznicu

Carlo M. Borghini
Full member
Vincent Declerfayt
Alternate member

Vijeće Europske unije

Katelijn Serlet
Alternate member

Austrija

Ulrike Köhler
Full member

Belgija

Andy Detaille
Full member
Bernard Latour
Alternate member

Cipar

Natassa Avraamides-Haratsi
Full member
Demetris Hasikos
Alternate member

Danska

Carsten Sander
Full member
Erik Jessen
Alternate member

Estonija

Mari Peetris
Full member

Finska

Panu Kukkonen
Full member
Vesa Kulmala
Alternate member

Francuska

Natacha Ficarelli
Full member
Clément De Libero
Alternate member

Grčka

Antonios Papadopoulos
Full member
Styliani Kromlidou
Alternate member

Irska

Eamonn Mac Aodha
Full member
Michael Williams
Alternate member

Italija

Filippo Ghersini
Full member
Mirko Costa
Alternate member

Latvija

Māris Baltiņš
Full member
Arturs Krastiņš
Alternate member

Litva

Andrius Pauga
Full member
Aleksas Dambrauskas
Alternate member

Luksemburg

Sylvie Lucas
Full member
Luc Scholtes
Alternate member

Malta

Donatienne Spiteri
Alternate member

Mađarska

Endre Gáspár
Full member

Nizozemska

Wolfram Metz
Full member
Teresa Morris-Drew
Alternate member

Njemačka

Matthias Gruber
Full member
Roland Schmieger
Alternate member

Poljska

Justyna Bator
Full member
Justyna Cichowska
Alternate member

Portugal

João Pina de Morais
Full member
Filipe Honrado
Alternate member

Rumunjska

Mihai Constandache
Full member

Slovačka

Roman Suchý
Full member

Slovenija

Boštjan Zupančič
Full member
Tea Mejak
Alternate member

Španjolska

Alicia Cocero
Full member
Carlos Moreno
Alternate member

Švedska

Magnus Lärke
Full member
Jeffrey Ganellen
Alternate member