Locekļu saraksts

Interešu konfliktu novēršanas politika

Individuālās deklarācijas

Pievienojoties valdei, locekļi iesniedz interešu deklarāciju saskaņā ar Centra politiku attiecībā uz interešu konfliktu novēršanu un pārvaldību. Šīs deklarācijas mērķis ir noteikt jebkādus iespējamos vai faktiskos interešu konfliktus saistībā ar locekļu dalību valdē, lai Centrs vajadzības gadījumā varētu veikt attiecīgus pasākumus.

IZVĒRST VISU
Iecēlējinstitūcija Valsts Pilntiesīgs loceklis Locekļa aizstājējs
  (Commission)
  • BE
    Rytis Martikonis (President / Chairman)Christos Ellinides
    • BE
      Christos Ellinides Marcus Angioni
        (EP)
      • BE
      • FR
      • LU
        Valter MavričVéronique Rosenkranz
          (Council)
        • BE
          Appointment in progressKatelijn SerletAppointment in progress
            (CJEU)
          • LU
            Thierry LefèvreJurga Haenel
              (ECB)
            • DE
              Rossana Villani 
                (ECA)
              • LU
                José Ortiz PintorPawel Szuba
                  (EESC)
                • BE
                  Anna RedstedtFlorence Melaerts
                    (CoR)
                  • BE
                    Ineta StrautinaAppointment in progressAni DamyanovaAppointment in progress
                      (EIB)
                    • LU
                      Maria BühlerThierry Fontenelle
                        (Ombudsman)
                      • FR
                        Alessandro Del BonAppointment in progressMarjorie FuchsAppointment in progress
                          (EFCA)
                        • ES
                          Niall McHaleRieke Arndt
                            (FRA)
                          • AT
                            Nicole RomainMichail Beis
                              (GSA)
                            • CZ
                              Patrick HamiltonDavid PetrlikAppointment in progress
                                (ENISA)
                              • GR
                                Juhan LepassaarPaulo Empadinhas
                                  (EDA)
                                • BE
                                  Dimitri NicolaidesBronislava Ouaki
                                    (EMA)
                                  • NL
                                    Alexios SkarlatosMonica Buch Garcia
                                      (ECHA)
                                    • FI
                                      Shay O’MalleyJohn Wickham
                                        (Frontex)
                                      • PL
                                        Olivier RamsayerSabine Kloss-Tullius
                                          (EU-OSHA)
                                        • ES
                                          Andrew SmithMonika Azaola
                                            (EMSA)
                                          • PT
                                            Appointment in progressSteven DunlopAppointment in progress
                                              (EEA)
                                            • DK
                                              Katja RosenbohmGülcin Karadeniz
                                                (ERC EA)
                                              • BE
                                                Christos EllinidesMarcus Angioni
                                                  (INEA)
                                                • BE
                                                  Christos EllinidesMarcus Angioni
                                                    (EACEA)
                                                  • BE
                                                    Christos EllinidesMarcus Angioni
                                                      (EASME)
                                                    • BE
                                                      Christos EllinidesMarcus Angioni
                                                        (REA)
                                                      • BE
                                                        Christos EllinidesMarcus Angioni
                                                          (Chafea)
                                                        • LU
                                                          Christos EllinidesMarcus Angioni
                                                            (ERA)
                                                          • FR
                                                            Christopher CarrAppointment in progressAnna Gigantino
                                                              (EFSA)
                                                            • IT
                                                              James RamsayAlessandra Fantini
                                                                (EASO)
                                                              • MT
                                                                Anis CassarChiara Petrolito
                                                                  (ECDC)
                                                                • SE
                                                                  Karen AimardSigne Gilbro
                                                                    (Cedefop)
                                                                  • GR
                                                                    Corinna FreyStephanie Wehrheim
                                                                      (Cepol)
                                                                    • HU
                                                                      Roeland WoldhuisMaria Molina-Sierra
                                                                        (SatCen)
                                                                      • ES
                                                                        Appointment in progress 
                                                                          (Shift2Rail )
                                                                        • BE
                                                                          Carlo M. Borghini Vincent Declerfayt
                                                                            (Eurojust)
                                                                          • NL
                                                                            Cecilia Thorfinn 
                                                                              (ETF)
                                                                            • IT
                                                                              Alastair MacPhail 
                                                                                (Eurofound)
                                                                              • IE
                                                                                Mary McCaugheyHilary O'Donoghue
                                                                                  (EIT)
                                                                                • HU
                                                                                  Tzvetan ZafirovAlice Fišer
                                                                                    (EIGE)
                                                                                  • LT
                                                                                    Jane Shreckengost 
                                                                                      (EMCDDA)
                                                                                    • PT
                                                                                      Rosemary de SousaMarie-Christine Ashby
                                                                                        (CVPO)
                                                                                      • FR
                                                                                        Martin EkvadFrancesco Mattina
                                                                                          (EUIPO)
                                                                                        • ES
                                                                                          Andrea di CarloInge Buffolo
                                                                                            (Europol)
                                                                                          • NL
                                                                                            Dietrich NeumannThibault de Maignas
                                                                                              (BE)
                                                                                            • BE
                                                                                              Colette TaquetBernard Latour
                                                                                                (BG)
                                                                                              • BG
                                                                                                No nomination 
                                                                                                  (CZ)
                                                                                                • CZ
                                                                                                  No nomination 
                                                                                                    (DK)
                                                                                                  • DK
                                                                                                    Carsten SanderErik Jessen
                                                                                                      (DE)
                                                                                                    • DE
                                                                                                      Matthias GruberAppointment in progressAngela Göritz
                                                                                                        (EE)
                                                                                                      • EE
                                                                                                        Mari Peetris 
                                                                                                          (IE)
                                                                                                        • IE
                                                                                                          Eamonn MacAodhaDara Coyne
                                                                                                            (GR)
                                                                                                          • GR
                                                                                                            No nomination 
                                                                                                              (ES)
                                                                                                            • ES
                                                                                                              Luis Tarín MartínPablo Rupérez Pascualena
                                                                                                                (FR)
                                                                                                              • FR
                                                                                                                Appointment in progressMichele Ferrari
                                                                                                                  (HR)
                                                                                                                • HR
                                                                                                                  No nomination
                                                                                                                    (IT)
                                                                                                                  • IT
                                                                                                                    Vincenzo SpinelliMirko Costa
                                                                                                                      (CY)
                                                                                                                    • CY
                                                                                                                      Natassa Avraamides-HaratsiDemetris Hasikos
                                                                                                                        (LV)
                                                                                                                      • LV
                                                                                                                        Māris BaltiņšArturs Krastiņš
                                                                                                                          (LT)
                                                                                                                        • LT
                                                                                                                          Neringa GaidyteAleksas Dambrauskas
                                                                                                                            (LU)
                                                                                                                          • LU
                                                                                                                            Sylvie LucasLuc Scholtes
                                                                                                                              (HU)
                                                                                                                            • HU
                                                                                                                              Endre Gáspár 
                                                                                                                                (MT)
                                                                                                                              • MT
                                                                                                                                Adrian TonnaDonatienne Spiteri
                                                                                                                                  (NL)
                                                                                                                                • NL
                                                                                                                                  Appointment in progressTeresa Morris-Drew
                                                                                                                                    (AT)
                                                                                                                                  • AT
                                                                                                                                    Philip Bittner 
                                                                                                                                      (PL)
                                                                                                                                    • PL
                                                                                                                                      Justyna TyburczyBartosz Karpiński
                                                                                                                                        (PT)
                                                                                                                                      • PT
                                                                                                                                        João Pina de MoraisFilipe Honrado
                                                                                                                                          (RO)
                                                                                                                                        • RO
                                                                                                                                          Mihai Constandache 
                                                                                                                                            (SL)
                                                                                                                                          • SI
                                                                                                                                            Boštjan ZupančičTea Mejak
                                                                                                                                              (SK)
                                                                                                                                            • SK
                                                                                                                                              Roman SuchýBoris Nosek
                                                                                                                                                (FI)
                                                                                                                                              • FI
                                                                                                                                                Panu KukkonenVesa Kulmala
                                                                                                                                                  (SV)
                                                                                                                                                • SE
                                                                                                                                                  Magnus LärkeJeffrey Ganellen